Aleksandra Klisko

Chwilowo dosyć młoda osoba, polka i obywatelka świata. Lewak całym sercem, wyglądem, duchem. Popieram wszystko, czego nie popiera pisowska większość. Za in vitro, za związkami, za małżeństwami, za polską laicką. Wegetarianka od lat 12, od kilku miesięcy walczę z weganizmem. Miłośniczka zwierząt wszelakich, stąd filmiki ze schroniska dla zwierząt, gdzie działam jak nie ma mnie tutaj. W swoim domowym zaciszu mam transowego królika, który okazał się króliczką, ale jest Frankiem oraz Stefana czytaj – świnkę morską, czarną, pulchną. Pedagog z wykształcenia, aktualnie dziennikarstwa student. Z pasji fotograf i pisarka. Skończę książkę! Jeszcze czytać będziecie.

Miłośniczka biegania długodystansowego, starych melodii, dreszczowców, książek i czarnego humoru. Czytam to co ironiczne, nietaktowne, ordynarne i ciężkie. Wszędzie gdzie się da, na ławce mnie znajdziesz, nie, nie rzucaj 2 złoty, chociaż w sumie się przyda. Lubię cięty język, nonsens i sensowne absurdy. Chce być takim dziennikarzem jak Kuźniar, mój mały i jedyny autorytet.

Piszę tylko subiektywnie. Szybko i skutecznie. O wszystkim co mnie dotyka, porusza, wkurza, wzrusza. Pracuje nad przecinkami, nie jest stylistycznie. Nawet się nie staram. Zdjęcia robię sama, nie ściągaj bez pytania.

 

antyolac

 

Współorganizatorka projektu Atrakcyjne Młode Mamy. Czasem pozuje, jak wstanę. Fotografuje – wszystko.Czasem znajdziesz mnie chadzającą pomiędzy blokami, których nikt focić nie chce. Znam tyle horrorów, że nie mam już co oglądać. Permamentnie szczęśliwa jestem! Cierpię na bezsenność i kocham swój balkon. Tracę czas jedząc słonecznik i obierając orzechy. Tracę hajsy w kawiarniach, nie pijam kawy a gorącą czekoladę i lemoniadę. Jem tylko jeden rodzaj naleśników i ciągle biorę to samo.

W trakcie spełniania swojej bucket list. Kiedyż ja dojdę do końca?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziel się :